529 LEE CT

WEST MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3708-05-E-82

$43 510
Assessed Value
$106 920
Market Value
Annual Tax
$18 510
Taxable Value
Ownership
OwnerBEAUDOIN, CATHLEEN B
Mailing Address529 LEE COURT W MELBOURNE FL 32904
Property Details
Year Built1983
Living Area1 080 sq ft
Lot Size5 227 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$56 000
Just (Market) Value$106 920
Assessed Value$43 510
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 510